Gorilla që flet (Video) – Lajmi.net
Gorilla që flet (Video)
Autori: Lajmi.net FunKuriozitete 12:47, 9 January 2018
Koko është gorilla që flet me njerëzit.

Komunikimi i tij me njerëzit është më se i qartë, shkruan lajmi.net

Ai arrin që të kuptojë gjuhën e njerëzve si dhe të përgjigjet ndaj tyre përmes gjesteve.

Shikoni më poshtë një bisedë të bërë mes Kokos dhe trajneres së tij. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Gorilla, KOko

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play World Soccer Champion
  • Play Berry Rush
  • Play iStunt 2
  • Play 8 Ball Pool