Google Maps do të tregojë gjendjen e baterisë suaj – Lajmi.net
Google Maps do të tregojë gjendjen e baterisë suaj
Autori: Lajmi.net Auto & TekTeknologji 23:21, 14 February 2018
Google Maps shumë shpejt do të lejojë që përdoruesit e tij të shpërndajnë gjendjen e baterisë së tyre, në mënyrë që të afërmit dhe miqtë të mos tremben nëse papritur nuk u kthejnë më përgjigje.

Sigurisht që do të duhet pak kohë përpara se të merrni këtë “update” në telefonin tuaj dhe ende nuk është vendosur nëse do të futet apo jo në Google Maps.

Gjithsesi, do i bënte punë atyre që janë jashtë shtëpisë shumicën e kohës.

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO