Google Duo tani në Android – Lajmi.net
Google Duo tani në Android
Autori: Lajmi.net Auto & TekTeknologji 18:32, 12 October 2017
Google Duo tani është pjesë e Android.

Kjo do të bëjë që të realizohen thirrjet përmes Duos në tri aplikacione, Android Messages, Contacts dhe Phone.

Integrimi i Duo në Phone, Contacts dhe Android Messages funksionon njëlloj siç funksionon aplikacioni më vehte. Thjeshtë përzgjidhni opsionin Video Call nga një prej tre aplikacioneve të përmenduara.

Duo-n mund ta shkarkoni nga Google Play. Në Mars ai u pajis me opsionin për të kryer vetëm thirrje me zë.

Fjalët kyçe: Android, google duo

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Turbo Racing 3
  • Play World Soccer Champion
  • Play Bow Master Japan
  • Play Rock Wheels