Goli i vitit në Kosovë: Futbollisti shënon nga gjysma e fushës në derbin e javës (VIDEO) – Lajmi.net
Goli i vitit në Kosovë: Futbollisti shënon nga gjysma e fushës në derbin e javës (VIDEO)
Autori: Lajmi.net SportSporti Vendor 14:21, 12 March 2017
Futbollisti i Besës, Qemail Elshani, ka shënuar një gol të çmendur ndaj Trepçës '89, pothuajse nga gjysma e fushës.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fjalët kyçe: Vala Superliga

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play Bubble Trouble
  • Play Bow Master Japan
  • Play Stealth Sniper