Goli i Griezmann ishte i parregullt, shikojeni pse … (VIDEO) – Lajmi.net
Goli i Griezmann ishte i parregullt, shikojeni pse … (VIDEO)
Autori: Lajmi.net Liga e KampionëveSport 8:06, 11 May 2017
Goli nga penalltia i Antoine Griezmann është dashur të anulohej pasi sulmuesi i Atletico Madridit bëri dy kontakte me topin në momentin e ekzekutimit të saj.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bubble Trouble
  • Play Urban Basketball
  • Play Supercar Showdown
  • Play Zombie Big Trouble