Goli i Cuadrados ia sjellë tre pikë Juventusit (VIDEO) – Lajmi.net
Goli i Cuadrados ia sjellë tre pikë Juventusit (VIDEO)
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSerie ASport 16:55, 19 March 2017
Juventusit i ka mjaftuar një gol për t’i arkëtuar tre pikë nga udhëtimi te Sampdoria.

‘Zonja e Vjetër’ ka një gol të Cuadrados ka mposhtur 0-1 Samdorian, në ‘Luigi Ferraris’.

Me këtë fitore, Juventusi numëron 73 pikë, 10 më shumë se Napoli i vendit të dytë./Lajmi.net/


Juan Cuadrado Goal HD – Sampdoria 0-1 Juventus… by Live1Goals

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6 

Fjalët kyçe: Bologna, Juventus, Serie A

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play 8 Ball Pool
  • Play Supercar Showdown
  • Play Bubble Trouble
  • Play Zombie Big Trouble