Golf GTI RS, koncept i inspiruar nga Porsche 911 (Foto) – Lajmi.net
Golf GTI RS, koncept i inspiruar nga Porsche 911 (Foto)
Autori: Lajmi.net AutoAuto & Tek 12:54, 24 May 2017
Një VW Golf të tillë nuk keni parë asnjëherë.

I quajtur GTI RS Concept, ky koncept i WV Golf është inspiruar nga pjesëtari i familjes, Porsche 911, transmeton Express. Pjesa e zgjeruar e trupit Rocket Bunny vjen nga Japonia.

Ky model është ekspozuar në ‘SOWO European Experience’ në Savannah, Georgia, SHBA. Ky koncept është rezultat i kërkesave dhe interesave të ndryshme të entuziastëve të VW Golf të cilat janë shkrirë në një koncept të vetëm.

Fotolajm

Rozana Radi provokon nga pasqyra, shfaq gjoksin më shumë se ç’duhet
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO