Golden State Warriors – Cleveland Cavaliers, fituesi i ndeshjes së parë caktohet në vazhdime – Lajmi.net
Golden State Warriors – Cleveland Cavaliers, fituesi i ndeshjes së parë caktohet në vazhdime
Autori: Lajmi.net BasketbollSport 7:06, 1 June 2018
Ndeshja e parë finale në NBA solli një duel dramatik.

Golden State Warriors fituan ndaj Cleveland Cavaliers në ndeshjen e parë finale në NBA.

Të inspiruar nga dyshja Stephen Curry dhe Kevin Durant, Warriors fituan duelin e parë të finales së madhe me rezultat 124-114, pas vazhdimeve.

LeBron James ishte i pandalshëm te Cavaliers duke e mbyllur takimin me 51 pikë, përcjell “lajmi.net”.

Por, vendasit e siguruan fitoren me disa shënime për tri pikë në vazhdime. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO