Gold touch! Këpucët dhe sandalet e florinjta – Lajmi.net
Gold touch! Këpucët dhe sandalet e florinjta
Autori: Lajmi.net FunKuriozitete 18:25, 9 August 2018
Janë party shoes, modelet që shkëlqejnë dhe që janë më të kërkuarata e momentit, sidomos për raste të veçanta.

Qofshin me takë, apo pa takë, pupa apo sandale, atlete apo me thekë, etj., reflekset e arta vazhdojnë të jenë trendi i kësaj vere dhe që përdoret dhe gjatë ditës.

Protagonistet e street style janë sandalet dhe këpucët e arta. Shihni galerinë për të krijuar ide për stilin tuaj.

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO