Gold AG për Fadil Vokrrin: Keq që po të vlerësojmë kur të humbëm – Lajmi.net
Gold AG për Fadil Vokrrin: Keq që po të vlerësojmë kur të humbëm
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 14:04, 13 June 2018
Ish-kreu i Federatës së Futbollit të Kosovës, Fadil Vokrri ndërroi jetë më 9 Qershor ku la të pikëlluar të gjithë.

Ishin familjerët, bashkëpunëtorët, qytetarë të ndryshëm e personazhe të njohura publike që shkruanin fjalë zemre për të, pranë të cilave ndanin dhimbjen dhe theksonin se janë shokuar nga ky lajm, shkruan lajmi.net

Figurat publike të cilët shprehën ngushëllime qoftë përmes rrjeteve sociale, apo duke bërë homazhe ishin të shumtë.

Ndër ta edhe reperi Gold AG i cili më pas ka publikuar një foto në mbishkrimin e së cilës i ka thënë dy fjalë për vokrrin.

”Lamtumirë legjendë, keq që po të vlerësojmë kur të humbëm”, ka shkruar ai./Lajmi.net/

Lamtumirë legjendë, keq që po të vlerësojmë kur të humbëm.

A post shared by Gold AG (@arianagushi1986) on

 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO