Gold AG me këngë të re, ‘Djali i ushtarit’ publikohet nesër – Lajmi.net
Gold AG me këngë të re, ‘Djali i ushtarit’ publikohet nesër
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 14:21, 14 February 2018
Gold AG po vjen me një projek të ri muzikor.

Fjala është për këngën me titull ‘Djali i ushtarit’ e cila do të publikohet nesër ( e enjte), shkruan lajmi.net

”Nesër / 15 Shkurt / Ora 20:00 / VIdeoklipi më i ri / Djali i ushtarit” i ka njoftuar Goldi ndjekësit nëpërmjet publikimit të një fotografie në Instagram.

Ndonëse jeta e tij private është diskutuar mjaft shumë së fundmi nuk ka ndonjë lëvzje sa i përket kësaj qështje dhe se Goldi ende nuk na ka njohur me ‘Valentinen’ e tij apo ndoshta nuk e ka gjetur akoma./Lajmi.net/

NESËR / 15 SHKURT / ORA 20:00 / VIDEOKLIPI MË I RI / DJALI I USHTARIT ….💣

A post shared by Gold AG (@arianagushi1986) on

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO