Gold AG mashtron koleget e tij këngëtare – Lajmi.net
Gold AG mashtron koleget e tij këngëtare
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 10:36, 7 December 2017
Reperi Gold AG bashkë me kolegët e tij muajin e fundit të 2017-tës e kanë shumë të ngarkuar.

Kjo për faktin e koncerteve të shumta dhe xhirimeve të vitit të ri, shkruan lajmi.net

Në këto organizime atyre u bjen të takohen me njëri-tjetrin më shumë se zakonisht e së fundmi Goldi e ka shfrytëzuar këtë për t’u argëtuar.

Ai i ka mashtruar  Shyhrete Behlulin, Engjellusha Salihun, Shkurte Gashin e Remzie Osmanin duke i incizuar derisa ato mendonin se po bënte fotografi./Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Gold AG

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bike Rivals
  • Play Bubble Trouble
  • Play Turbo Racing 3
  • Play Stealth Sniper