Gola dhe spektakël, sonte s’keni arsye për të munguar në Pallatin e Rinisë dhe Sportit – Lajmi.net
Gola dhe spektakël, sonte s’keni arsye për të munguar në Pallatin e Rinisë dhe Sportit
Autori: Lajmi.net SportSporti Vendor 13:03, 29 October 2017
Futsalli kosovar po vjen duke u bërë gjithnjë e më interesant.

Sonte FC Prishtinën e pret takimi jo i lehtë ndaj Drenicës në shtëpi, përcjellë “Lajmi.net”.

Takimi zhvillohet në Pallatin e Rinisë dhe Sportit në kryeqytet, prej orës 20:00.

Golat dhe spektakli janë të garantuar, kështu që nuk keni arsye të mungoni. /Lajmi.net/

23113687_10155752373959898_533669063_n

Fjalët kyçe: Drenica, FC Prishtina

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play 8 Ball Pool
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Urban Basketball
  • Play Bubble Trouble