Gol në ndeshjen Palermo – Roma (VIDEO) – Lajmi.net
Gol në ndeshjen Palermo – Roma (VIDEO)
Autori: Lajmi.net Serie ASport 21:16, 12 March 2017
Roma ka kaluar në epërsi ndaj Palermos me golin e shënuar nga El Shaarawy.


Stephan El Shaarawy Goal HD – Palermo 0-1 AS… by Video-Live

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Bubble Trouble
  • Play Bow Master Japan
  • Play Urban Basketball