Gol në derbin City – Liverpool (VIDEO) – Lajmi.net
Gol në derbin City – Liverpool (VIDEO)
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliPremier LeagueSport 18:58, 19 March 2017
Aguero ka barazuar rezultatin në 1:1 në derbin ndaj Liverpoolit.


Sergio Aguero Goal HD – Manchester City 1-1… by Video-Live

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6 

Fjalët kyçe: Sergio Aguero

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play Turbo Racing 3
  • Play Bow Master
  • Play iStunt 2