Gol i bukur në ndeshjen Azerbajxhan – Gjermani (VIDEO) – Lajmi.net
Gol i bukur në ndeshjen Azerbajxhan – Gjermani (VIDEO)
Autori: Lajmi.net Botërori FIFA 2018Lajme futbolliSport 18:48, 26 March 2017
Gjermania ka shënuar edhe golin e tretë ndaj Azerbajxhanit, nëpërmjet Gomez.


Mario Gomez Goal HD – Azerbaijan 1-3 Germany… by Euro2016

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6 

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play World Soccer Champion
  • Play Bike Rivals
  • Play iStunt 2
  • Play 8 Ball Pool