Goditja më qesharake në histori, do të qeshni me lotë (Video) – Lajmi.net
Goditja më qesharake në histori, do të qeshni me lotë (Video)
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 14:03, 15 May 2017
E vështirë është kur luan dhe nuk di çfarë bën, nga shkon, ku tenton të ikësh pa parë çfarë ke përpara teje, të ecësh me shpejtësi të madhe pa vërejtur barrierat në rrugën tënde, shkruan lajmi.net

E padyshim, kjo i ka ndodhur shumë njerëzve, dhe fundi ka qenë sa tragjik po aq dhe qesharak.

Ky njeri ka humbur vetëdijen, derisa ka goditur pemën, sepse nuk ka parë përpara, derisa ikte nga njeriu tjetër. Dhe kështu i shtrirë në tokë, qëndronte shumë i humbur, e kapën për krahësh dhe e ulën, por ai s’mund të mbante balancin e duhur.

Njerëzit qeshnin me të, por jo dhe ai me veten, paraqitej si të ishte shumë i fortë, sikur kishte rrëzuar tjetrin, pa e kuptuar se vet ai ishte rrëzuar nga goditja e një peme.

Shikoni videon dhe do të qeshni me lotë. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: goditje qesharake

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Stealth Sniper
  • Play Urban Basketball
  • Play Bubble Trouble
  • Play Berry Rush