Godet gjyqtarin me shishe, shpëton me një përqafim – Lajmi.net
Godet gjyqtarin me shishe, shpëton me një përqafim
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 12:43, 14 February 2018
Mark Clattenburg u ballafaqua me një situatë mjaft të çuditshme.

Një futbollist egjiptian e llogariti keq pasimin e shishes së ujit te një shoku i tij dhe goditi arbitrin anglez Mark Clattenburg.

Al Sayed shpëtoi nga kartoni i kuq duke i kërkuar shumë falje gjyqtarit të takimit, madje edhe duke e përqafuar atë, transmeton “Top Channel”.

Arbitri i famshëm anglez bëri shaka duke i nxjerrë karton me gjasme.


Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play 8 Ball Pool
  • Play Supercar Showdown
  • Play Bike Rivals
  • Play Bow Master Japan