‘Godet’ Barca, bën dy transferime – Lajmi.net
‘Godet’ Barca, bën dy transferime
Autori: Lajmi.net La LigaLajme futbolliSport 10:32, 10 June 2018
Arthur Melo dhe Frankie de Jong janë dy synimet e Barcelonës për verën e këtij viti.

Vera 2018 do të sjellë ndryshime të mëdha te Barcelona.

Disa lojtarë priten të largohen, shkaku i minutazhes së vogël të dhënë nga trajneri Ernesto Valverde.

‘Mundo Deportivo’ raporton se mesfushori i Gremio, Arthur dhe ai i Ajaxit, De Jong, janë dëshirat e Barcelonës.

Të dy këta janë nga 21 vjeçarë, dhe luajnë rolin e mesfushorit./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO