‘Goal.com’ vjen me karikaturën e vitit (FOTO) – Lajmi.net
‘Goal.com’ vjen me karikaturën e vitit (FOTO)
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliLiga e KampionëveSport 22:04, 17 March 2017
Shorti i Ligës së Kampionëve i ka mundësuar ‘Goal.com’ që të bëjë një nga karikaturat më interesante të muajve të fundit, ku janë përfshirë dueli Ancelotti – Zidane, Suarez – Chiellni, Messi – Higuain, e përballjet me të kaluarën për Alonson dhe Alvesin.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fjalët kyçe: Goal.com

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play World Soccer Champion
  • Play Bow Master Japan
  • Play Turbo Racing 3
  • Play Berry Rush