Gjyste Vulaj shijon pamjen e mahnitshme në Santorini – Lajmi.net
Gjyste Vulaj shijon pamjen e mahnitshme në Santorini
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 16:23, 13 February 2018
Këngëtarja Gjyste Vulaj është duke i shijuar maksimalisht pushimet.

Aktualisht ajo gjendet në Santorini të Greqisë dhe momente nga atje po ndanë edhe me ndjekësit në Instagram, shkruan lajmi.net

Se është duke i shijuar maksimalisht pamjet e bukura atje e ka thënë vetë nëpërmjet publikimit të një fotografie së fundmi.

”Me tu knaq shpirti” shkruan përkrah imazhit të Gjyste Vulajt në Instagram./Lajmi.net/

Me tu knaq shpirti ! #vulcanosantorini #suunset🌅 #santorini

A post shared by Gjyste Vulaj Official (@gjystevulaj) on

Santorini❤️

A post shared by Gjyste Vulaj Official (@gjystevulaj) on

Fjalët kyçe: Gjyste Vulaj

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Bike Rivals
  • Play Bubble Trouble
  • Play Turbo Racing 3