Gjysmë ore, tre përbërës dhe drekë të shijshme do të keni në tryezë – Lajmi.net
Gjysmë ore, tre përbërës dhe drekë të shijshme do të keni në tryezë
Autori: Lajmi.net LifestyleReceta 9:17, 3 April 2017
Nevojiten:

▪ 500 g feta mishi pule
▪ 1 krem për zierje
▪ 2 qese supë instant kërpudhash

Përgatitja:

Në një enë rezistuese ndaj zjarrit rendisni mishin e prerë të pulës, pastaj qitni supën nga qesja dhe lyeni me krem për zierje.

Vëreni në furrë shporeti në 200 gradë dhe piqeni derisa të skuqet.

Për më pak se gjysmë ore do të keni drekë të shkëlqyeshme me pak mund. /Telegrafi/

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master
  • Play Turbo Racing 3
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play 8 Ball Pool