Gjyshja mban nipin dhe mbesën e saj në kafaz të qenit (Video) – Lajmi.net
Gjyshja mban nipin dhe mbesën e saj në kafaz të qenit (Video)
Autori: Lajmi.net FunKuriozitete 18:47, 11 June 2018
Një gjyshe nga Memphis është arrestuar pasi ajo dyshohet se i mbante nipin dhe mbesën e saj në kafaz të qenit.

Një grua e Memphis u arrestua gjatë fundjavës pasi ajo gjoja i vendosi nipin dhe mbesën e saj në kafazin e qenit, gjatë një udhëtimi me makinëne e saj, thanë policia .

Leimome Cheeks, 62 vjeç, thuhet se i vendosi dy nipërit e saj në kafaz dhe i mbajti aty për të pakten 40 minuta, në tempereturë mjaft të lartë, transmeton lajmi.net.


Cheeks është marrë në paraburgim pasi një dëshmitar në fjalë e ka regjistruar gjithë këtë ngjarje.

Mbikëqyrësi, i cili kërkoi të mbetet anonim, dërgoi videon në Memphis Police.
Video nxiti zemërim online. Departamenti i Policisë në Memphis madje e ka postuar këtë rast në faqen e saj të Facebook të dielën për të konfirmuar arrestimin e saj.

“Shumë prej tyre kanë pyetur për një video virale nga e shtuna që tregon se dy fëmijë janë duke u transportuar në kafaze kafshësh”, tha departamenti. “Leimome Cheeks 62, u arrestua dhe u akuzua për dy akuza për rrezikimin e fëmijëve”.

Fëmijët, të moshave 7 dhe 8, i thanë policisë se ishin vendosur në kafaze sepse nuk kishte hapësirë ​​të mjaftueshme brenda automjetit, sipas një deklarate akuzimi të marrë nga filiali ABC WATN .

Ajo u arrestua në dy akuza për rrezikimin e fëmijës dhe u lirua më vonë me lidhje. WATN tha se u përpoq të kontaktojë Cheeks në shtëpinë e saj gjatë fundjavës, por askush nuk u përgjigj derën. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO