Gjyshja luan lojën e frikshme në realitet virtual, i sulmon me thikë dhe gjuan me allti (VIDEO) – Lajmi.net
Gjyshja luan lojën e frikshme në realitet virtual, i sulmon me thikë dhe gjuan me allti (VIDEO)
Autori: Lajmi.net Auto & TekTeknologji 19:16, 18 May 2017
Një ngjarje aspak qesharake dhe shumë e frikshme ka ndodhur në Angli.

Nipërit dhe mbesat e kishin shtyrë gjyshen të luaj një lojë horror – në realitet virtual dhe kështu ajo ishte tmerruar, transmeton lajmi.net

Nga paniku, ajo don t’i sulmojë me thikë anëtarët e familjes e ndërkohë e nxerrë edhe një armë dhe gjuan televizorin.

Shikoni videon./Lajmi.net/ 

Fjalët kyçe: Realiteti virtual

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Berry Rush
  • Play iStunt 2
  • Play Urban Basketball
  • Play Stealth Sniper