Gjyshi rrah mbesën në dyqan vetëm pse nuk priti në radhë që të paguaj pijen (Video, +16) – Lajmi.net
Gjyshi rrah mbesën në dyqan vetëm pse nuk priti në radhë që të paguaj pijen (Video, +16)
Autori: Lajmi.net BotaLajme 23:47, 15 May 2018
Një burrë i moshuar është filmuar duke goditur pa ndërprerë mbesën e tij, e cila raportohet nuk e lejoi atë të presë në radhë në një dyqan qaji në Kinë.

Kjo sjellje e këtij gjyshi ka shkaktuar zemërim tek qytetarët që kanë pasur rastin ta shohin videon e publikuar në rrjetet sociale në Kinë, transmeton Telegrafi.

Ky burrë raportohet se ishte munduar ta bindë mbesën që të mos futet në radhë pa pritur, për të paguar një pije që ajo e kishte marrë për të dy.

Dhe pasi që punonjësja refuzoi ta shërbej, vogëlushja insistonte që ta bëjë një gjë të tillë duke shpërfillur të tjerët që po prisnin.

Megjithatë, ky veprim nuk i pëlqeu aspak gjyshit të saj i cili filloi ta godasë dhe t’ia shkulë flokët. Ngjarja e tmerrshme ka ndodhur në qytetin Yiëu në provincën kineze Zheijang. /Telegrafi/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO