Gjyqtarja më seksi në botë freskohet me ujë, gjokset e saj “çmendin” internetin (FOTO) – Lajmi.net
Gjyqtarja më seksi në botë freskohet me ujë, gjokset e saj “çmendin” internetin (FOTO)
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 16:16, 18 April 2017
Në Brazil futbolli nuk është vetëm një lojë; është një pasion që “ndizet” edhe më shumë nga detajet më të vogla.

Lojtarët e Desire dhe Sporting, dy skuadra që luajnë në një kategori amatore vendase, e patën të vështirë të përqendrohen në fushën e lojës dhe jo për faj të tyre.

Ajo që tërhoqi më shumë vëmendjen në fushën e blertë nuk ishte loja dhe as topi i futbollit dhe trajektoret e tij, por gjyqtarja anësore Denise Bueno.

Gjyqtarja shpërqendroi gjithë stadiumin e vogël me linjat e saj dhe si të mos mjaftonte e gjithë kjo vendosi që në një moment të lojës të freskohej nga temperaturat e larta duke hedhur ujë në trup. Kaq ka mjaftuar dhe askush nuk e kishte më mendjen tek topi…që ndodhej në fushë.

E nëse në fushë nuk tregon vetëm aftësitë që ka si gjyqtare, jashtë saj Denise është shumë aktive nëpër rrjetet sociale, ku me siguri pas kësaj performance numri i fansave do të rritet me shpejtësi.

Brazilian referee Denise BuenoBrazilian referee Denise Bueno8l0ca77n42rbntf058tsb49ec

🦋

A post shared by Denise Bueno (@denisebuenomusa) on

☘️

A post shared by Denise Bueno (@denisebuenomusa) on

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO