Gjyqtari Genc Nuza bën historinë në ndeshjen Turqi – Moldavi (FOTO) – Lajmi.net
Gjyqtari Genc Nuza bën historinë në ndeshjen Turqi – Moldavi (FOTO)
Autori: Lajmi.net Botërori FIFA 2018Lajme futbolliSport 18:16, 27 March 2017
Gjyqtari i njohur kosovar, Genc Nuza, ka bërë historinë.

Nuza bëhet gjyqtari i parë kosovarë që drejton një ndeshje ndërkombëtare.

Gjyqtari Nuza do të ndajë drejtësinë në ndeshjen miqësore mes Turqisë dhe Moldavisë./Lajmi.net/

g-1 g-2 g-3

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6 

Fjalët kyçe: Genc Nuza

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Turbo Racing 3
  • Play 8 Ball Pool