Gjyqtarët vendosën finalen, karikaturë epike nga “Eurosport” – Lajmi.net
Gjyqtarët vendosën finalen, karikaturë epike nga “Eurosport”
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliLiga e KampionëveSport 14:33, 3 May 2018
Gjiganti mediatik tregon artistikisht mënyrën se si u penalizuan Bayern Munchen dhe Roma nga gjyqtarët.

“Eurosport” ka bërë një karikaturë interesante mbi gjysmëfinalet e Ligës së Kampionëve.

Gjiganti mediatik tregon artistikisht mënyrën se si u penalizuan Bayern Munchen dhe Roma nga gjyqtarët, përcjellë “Lajmi.net”.

Kësisoj, në finale arritën Real Madrid dhe Liverpool.

Pas vendimeve kontraverse nga gjyqtarët, po kërkohet inkuadrimi i VAR-it në Ligën e Kampionëve. /Lajmi.net/

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master
  • Play Turbo Racing 3
  • Play iStunt 2
  • Play Pro Kicker Frenzy