Gjykata ka kërkesë urgjente për Angelina Jolie – Lajmi.net
Gjykata ka kërkesë urgjente për Angelina Jolie
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 18:49, 13 June 2018
Brad Pitt dhe Angelina Jolie padyshim se ishin ndër çiftet më të pëlqyera në Hollywood.

Megjithatë, ata janë ndarë që dy vite ku edhe tani po vazhdojnë procedurat e divorcit, shkruan cnn transmeton lajmi net.

E që nga ndarja, Brad ka kujdestarinë e fëmijëve dhe që i është kërkuar nga gjykatësi se duhet ta lejojë Pittin, akoma më shumë derisa Angelina të mbarojë xhirimet e filmit, Maleficient 2 në Mbretërinë e Bashkuar.

Madje trupi gjykues në Los Angeles mendon se sa më shumë kohë fëmijët të kalojnë me babain aq më mirë do jetë për zhvillimin e tyre.

Është e domosdoshme për ta që të kenë një marrëdhënie të fortë dhe të shëndetshme me prindërit, ndaj edhe i rikujtojnë edhe njëherë kërkesën Angelina Jolie-së.

Pas ndarjes, ata janë duke pasur konflikte të njëpasnjëshme për shkak se Jolie dëshiron të ketë fëmijët pranë vetes. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO