Gjon Karrica me këngë të re, ‘shokon’ me promon e klipit – Lajmi.net
Gjon Karrica me këngë të re, ‘shokon’ me promon e klipit
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 16:19, 14 February 2018
Po vjen me këngë të re.

Gjon Karrica këngëtari i hitit “Sex Toy”, sot është shndërruar sërish në një nga figurat më të përfolura, kjo për shkak të një video të  lansuar, e cila paralajmëron ardhjen e videoklipit të ri.

Që nga titulli i këngës, skenat dhe mesazhi, gjithçka është kundërthënëse.

Këngëtari kontrovers në këtë paralajmërim thotë se kënga e tij e re shkon në mbështeje të femrave, ndërkohë që projekti mban titullin “Kur*a”.

Se cila është fabula e vërtet e këngës që do të vijë së shpejti, pritet të shihet tutje./Lajmi.net/

28125651_848037268704764_898115404_o 28035332_848037305371427_162078384_o

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO