“Gjini Gjini’ publikohet nga Real1 dhe DJ Blunt – Lajmi.net
“Gjini Gjini’ publikohet nga Real1 dhe DJ Blunt
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 19:14, 12 October 2017
Ka disa ditë që e kanë paralajmëruar projektin e ri muzikor.

E kënga “Gjini Gjini” nga Real1 dhe DJ Blunt sapo u publikua për gjithë simpatizuesit e tyre të shumtë, shkruan lajmi.net

Dyshja janë kujdesur për tekstin dhe për muzikën një pjesë të së cilës e ka punuar edhe Florent Boshnjaku.

“Gjini Gjini” është finalizuar edhe me një klip interesant nga Imagine Films.

Në klip janë përdorur disa efekte të ‘Snapchatit’ si dhe është interesante ideja se si kokat e protagonistëve të klipit janë rritur pothuajse sa trupi./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO