Gjilanasit ankohen, komuna selektive në shtrimin e rrugëve – Lajmi.net
Gjilanasit ankohen, komuna selektive në shtrimin e rrugëve
Autori: Lajmi.net LajmeNacionale 20:55, 13 June 2018
Në Gjilan banorët janë ankuar për rrugët e këqija.

Ata kanë thënë se komuna e tyre po i rregullon rrugët në mënyrë selektive.

“Një rrugë shtrohet një jo. Kjo po ndodh për shkak se nuk jemi në parti të njëjtë”, ka thënë një banor.

Ndërsa zyrtarë komunal kanë deklaruar se përkatësia partiake nuk ka asnjë ndikim.

 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO