Gjilan: 18 vjeçarja viktimë e keqpërdorimeve seksuale (Video) – Lajmi.net
Gjilan: 18 vjeçarja viktimë e keqpërdorimeve seksuale (Video)
Autori: Lajmi.net LajmeNacionaleSociale 21:58, 22 June 2017
Një 18 vjeçareje nga Gjilani nuk po i ndahen telashet.

Ndaj saj ushtrohet dhunë jashtë dhe brenda shtëpisë.

Ajo ka edhe probleme me shëndetin mendor, për çka është e njohur për policinë dhe punëtorët social.

Disa persona janë dënuar për shkak se e kanë dhunuar, e disa të tjerë janë në procedura gjyqësore.

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play World Soccer Champion
  • Play Berry Rush