Gjiko ‘ndërron’ profesion, bëhet peshkatar – Lajmi.net
Gjiko ‘ndërron’ profesion, bëhet peshkatar
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 11:46, 13 January 2018
Reperi Gjiko ka përmbyllur një vit shumë të suksesshëm në karrierë.

Ndërsa, vitin 2018 ka preferuar ta fillojë me një pushim me të dashurën e tij, moderatoren, Elita Rudi, shkruan lajmi.net.

Çifti po pushojnë në ishujt Maldive dhe nga atje po sjellin vazhdimisht imazhe të reja nga vendet përrallore që po vizitojnë.

Së fundi, Elita ka filmuar reperin duke peshkuar bashkë me disa vendas atje, e që edhe në këtë profesion u tregua mjaft i zoti, duke zënë disa peshq

Kujtojmë që projekti i fundit nga Gjiko është “Shtrejt” këngë kjo në duet me Lumi B dhe Ledri Vulën. /Lajmi.net/

 

 

Fjalët kyçe: Gjiko, Maldivet, Peshqit

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play Berry Rush
  • Play Rock Wheels
  • Play Bow Master Japan