Gjiko e thërret Elitën ‘Oj Gjylë’ kështu reagon Osman Azemi – Lajmi.net
Gjiko e thërret Elitën ‘Oj Gjylë’ kështu reagon Osman Azemi
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 21:59, 14 February 2018
Janë prapë bashkë në Itali.

E nga atje reperi Gjiko ka hedhur një video shumë qesharake në Instagram, shkruan lajmi.net

Në video shihet se nga poshtë Gjiko e thërriste Elitën me emrin Gjulieta, kurse ajo nga ballkoni thërriste të dashurin e saj Romeo.

Por, në fund, Gjiko e ndërroi dhe në vend të Gjulietë, e thirri atë Gjylë.

Videoja u komentua edhe nga aktori Osman Azemi i cili njihet për rolin e Gjylës në serialin Egjeli, i cili ia ka dërguar Gjikos ca emoji që qeshnin me lot./Lajmi.net/

28079856_2487564514802368_2130383693_o

Oooj gjyle @elita.rudi 😁❤️

A post shared by GJ I K O (@gjikotheflyboy) on

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO