Gjiganti i Serie A kërkon Draxlerin – Lajmi.net
Gjiganti i Serie A kërkon Draxlerin
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSerie ASport 14:37, 8 August 2018
Milan thuhet se po synon transferimin e Julian Draxlerit nga Paris Saint-Germain.

“Tutto Mercato Web” shkruan se ‘Rossonerët’ janë duke shikuar mundësinë e një transferimi të mundshëm të 24 vjeçarit gjerman.

Milan po kërkon fillimisht një huazim një vjeçar, me të drejt blerje në fund të sezonit.

‘Rossonerët’ së fundi kanë nënshkruar me Caldaran dhe Bonuccin, ndërsa Gattusso po kërkon edhe disa lojtarë të ri që t’i ketë në dispozicion./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO