Gjigantët e Evropës pas David Luiz – Lajmi.net
Gjigantët e Evropës pas David Luiz
Autori: Lajmi.net BundesligaLa LigaLajme futbolliMerkatoPremier LeagueSport 22:36, 15 December 2017
Manchester United dhe Bayern Munich janë gjithashtu të interesuar për David Luiz, sipas Daily Express.

Real Madrid thuhet se është në negociata me mbrojtësin brazilian, i cili ka filluar vetëm tetë lojëra të Premier League këtë sezon.

Kjo ka çuar në zhgënjim për ish futbollistin e –PSG , i cili raportohet se ka kërkuar të flasë me trajnerin Antonio Conte.  Braziliani luajti mirë sezonin e kaluar pasi u kthye në Chelsea, pavarësisht se nuk ishte një objektiv i preferuar për Conten.

Sa më shumë që Blutët kanë luftuar, megjithatë, Luiz nuk shihet si iniciativë e garantuar. A mundet ai të dalë nga Chelsea për herë të dytë?

Fotolajm

Rozana Radi provokon nga pasqyra, shfaq gjoksin më shumë se ç’duhet
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO