Gjesti më i madh sportiv në Kosovë që keni parë, ia shpëtojnë jetën shoferit (FOTO) – Lajmi.net
Gjesti më i madh sportiv në Kosovë që keni parë, ia shpëtojnë jetën shoferit (FOTO)
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 19:04, 21 April 2017
Pjesëtarët e klubit futbollistik FC KEK-Veteranët janë treguar sot tepër njerëzor.

Ata ia shpëtuan jetën një shoferit të një kamioni i cili u aksidentuar në rrugën Prizren-Prishtinë në autostradë, raporton Periskopi.

Siç mund ta shihni në fotografi, kamioni ishte rrokullisur dhe shoferi kishte ngecur brenda.

Ata të gjithë, pa asnjë hezitim i shpëtuan jetën dhe e nxorën nga aty.

Ata po udhëtonin drejt Durrësit ku nesër do të luajnë një lojë kundër ekipit të Teutës së Durrësit. Loja është e karakterit miqësor.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO