Gjesti i Luanës në rrugë, për tu admiruar (Foto) – Lajmi.net
Gjesti i Luanës në rrugë, për tu admiruar (Foto)
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 23:59, 12 August 2017
Moderatorja dhe këngëtarja, Luana Vjollca është shumë e përfolur në mediet rozë.

Së fundi, ajo ka shpërndarë disa imazhe, ku në një prej tyre të bie në sy një detaj, shkruan lajmi.net.

Ajo gjendej në rrugë me veturë, teksa i afrohen disa fëmijë dhe e ndalin për t’i kërkuar para.

Luana nuk heziton, fut duart në çantë dhe u dhuron ca para atyre, ky gjest njëherësh tregoi anën humane të Luanës. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Luana jep lëmoshë

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Turbo Racing 3
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play World Soccer Champion
  • Play Urban Basketball