Gjestet acaruese sipas shenjës së horoskopit – Lajmi.net
Gjestet acaruese sipas shenjës së horoskopit
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 8:43, 3 December 2017
Gjestet acaruese tuajat sipas shenjës së horoskopit

Të gjithë kemi sjellje të pa këndshme dhe këto janë ato sipas shenjë së horoskopit, shkruan arbresh.info.

Dashi – Nganjëherë jeni kokëfortë.

Demi – Mendoni veç për vete.

Binjaket – Herë flisni shumë e herë fare.

Gaforrja – Vareni shumë nga të tjerët.

Luani – Keni mungesë të durimit.

Virgjëresha – Gjuani me fjalë të rënda.

Peshorja – Luani shumë.

Akrepi – Gjithmonë të vrazhdë dhe me urrejtje.

Shigjetari – Sjellje të pa pëlqyer.

Bricjapi – Asgjë, jeni të jashtëzakonshëm

Ujori – mendoni që dini gjithçka dhe jeni paksa arrogant.

Peshqit – Jeni shumë manipulues.

/arbresh.info/

Fotolajm

Rozana Radi provokon nga pasqyra, shfaq gjoksin më shumë se ç’duhet
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO