Gjermania shkatërron Norvegjinë (VIDEO) – Lajmi.net
Gjermania shkatërron Norvegjinë (VIDEO)
Autori: Lajmi.net Botërori FIFA 2018Lajme futbolliSport 22:32, 4 September 2017
Gjermania ka shënuar fitore të thellë në ndeshjen kualifikuese për Kampionatin Botëror.

Kampionët e Botës kanë mposhtur 6:0 Norvegjinë, për të forcuar vendin e parë në grupin C.

Werner me dy gola, Ozil, Draxler, Goretzka dhe Gomez me nga një, shënuan për Gjermaninë.

Ndeshjen e radhës Gjermania e zhvillon në udhëtim te Irlanda e Veriut./Lajmi.net/


Mesut Ozil Goal HD – Germany 1-0 Norway 04.09.2017 by footballgoalshow


Julian Draxler Goal HD – Germany 2-0 Norway HD… by YO-productions


Leon Goretzka Goal HD – Germany 5-0 Norway 04… by Football–Live

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO