Gjermani-Francë, trullosen mbrojtësit dhe gol – Lajmi.net
Gjermani-Francë, trullosen mbrojtësit dhe gol
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 21:27, 14 November 2017
"Gjelat" po avancojnë 1:0 në Koln.

Franca ka kaluar në epërsi ndaj Gjermanisë.

“Gjelat” po avancojnë 1:0 në Koln.

Golin e ka realizuar sulmuesi i Arsenalit, Alexander Lacazette. /Lajmi.net/

 

Fjalët kyçe: Franca, Gjermania

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Berry Rush
  • Play Urban Basketball
  • Play Urban Basketball
  • Play Bike Rivals