Gjërat që mund t’ua ndryshojnë jetën grave dhe vajzave – Lajmi.net
Gjërat që mund t’ua ndryshojnë jetën grave dhe vajzave
Autori: Lajmi.net GenderLifestyle 17:18, 26 April 2016
Ka shumë gjëra që në jetën e përditshme gratë dhe vajzat nuk i përdorin, e në anën tjetër mund të kenë probleme.

Këto janë ato gjëra që secila grua dhe vajzë duhet të dijë. Padyshim se në jetë do kenë lehtësime dhe do t’ua ndryshojnë jetën.

Këto janë ato gjëra :

1.Kur nuk dëshironi që të ju duken mbajtësit e sytjenave, atëherë përdorni kapëset për libra.

2.Nëse mbrapa shpinës e keni të hapur fustanin, qepni sytjenat për fustani.

3.Nëse dëshironi që të mos ju vërehen prapë mbajtësit e sytjenave, në bluzën tuaj qepeni një lloj pulle që do t`i mbante ato.

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master Japan
  • Play Stealth Sniper
  • Play World Soccer Champion
  • Play Rock Wheels