Gjërat që gratë i duan, por kanë frikë t’i kërkojnë – Lajmi.net
Gjërat që gratë i duan, por kanë frikë t’i kërkojnë
Autori: Lajmi.net LifestyleLoveSex 15:27, 14 March 2018
Gratë kanë shumë sekrete në shtart, por që gjithmonë kanë frikë t'i kërkojnë nga një mashkull.

Ato  duan shumë gjëra në shtrat, por këtu i keni ato nga më kryesoret që gratë vërtetë i dëshirojnë, por që kurrë nuk i kërkojnë nga një burrë, trasnmeton lajmi.net.

Gratë i dashurojnë këto gjëra:

Puthja kur ajo është duke fjetur

Përqafime

Lojëra seksuale

Pseudonime. /Lajmi.net/

 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO