Gjërat që femrat urrejnë të dëgjojnë – Lajmi.net
Gjërat që femrat urrejnë të dëgjojnë
Autori: Lajmi.net Lifestyle 1:12, 26 April 2016
Femrat dëshirojnë që të jenë të afërta dhe të bisedojnë për shumë gjëra me të dashurit e tyre, por thjeshtë janë disa gjëra që ato nuk dëshirojnë t`i dëgjojnë.

Kështu që duhet të bëni kujdes në gjërat që i thoni asaj, sepse ndoshta pa qëllim dhe pa e bërë me vetëdije, ju do ta bëni atë të ndjehet në siklet.

1.Hani shumë

2.Nuk duhet t`i thoni asgjë në lidhje me asnjë femër tjetër.

3.Pse po vendosni kaq shumëgrim (vajzave ju pëlqen grimi)

4.Kjo është ajo që do e vishni sonte ?

5.Ti gjithë vepron kështu.

6.Je bërë shumë e ndjeshme.

7.A je në kohën e periodave ?

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO