Gjërat që femrat bëjnë para seksit, por nuk i pranojnë – Lajmi.net
Gjërat që femrat bëjnë para seksit, por nuk i pranojnë
Autori: Lajmi.net LifestyleLoveSex 19:56, 2 October 2017
A nuk do të ishte thjesht e mrekullueshme sikur seksi spontan në jetën reale do të ishte po aq i mirë sa në filma?

Imagjinoni një jetë ku problemet e jetës së përditshme dhe stresi janë inekzistente dhe dy të dashuruar ta kenë mendjen vetëm për seks e pakuptuar në çdo moment të ditës përfundojnë në krevat !

Për të mos harruar që të dy janë të larë të parfumosur e femra me veshje intimesikur të kishte dalë nga butiku. Ehh këto skena mund t’ju kujtojnë fillimet e lidhjes pasi pas disa vitesh seksi është si i progamuar! Më poshtë do të lexoni 10 gjërat që bëjnë femrat para seksit, por zor se i pranojnë.

1. Depilohen disa orë para seksit
Kur të merr rutina e të përditshmes, të mbetet gjithnjë e më pak kohë për vetem (gjë që nuk duhet të ndodhë) dhe përfundon duke u depiluar kur të duhet të veshësh ndonjë fund. Mund të ndiheni rehat me veten, por shumë femra pranojnë që shumë pak përpara seksit depilohen vetëm për të mos u bërë njësh me partnerin nësë kanë disa javë pa u depiluar.

2. Depilimi i minutës së fundit në të thatë
Të gjitha e kanë bërë !! Kap briskun e parë që të del dhe në të thatë shkurto qimet që rriten prej javësh !

3. Një inspektim aty poshtë
Një kontroll i vogël para është rutina e të gjitha femrave ! Ndonëse e dini që asgjë e pazakontë nuk do të ndodhë, më tepër është si një veprim i pavullnetshëm

4. Urinimi
Përpara se të hidheni në krevat sigurohuni që fshikëza juaj është e zbrazët.

5. Ushqimi
Kur e di që në mbrëmje nuk do të kthesh anën dhe thjesht do flesh, kujdesesh se çfarë ha ! Shmangni çdo ushiqm që mund t’ju shkaktojë gazra, fryrje barku apo aromë të paknëdshme goje

6. Dushi apo parfumosja e momentin të fundit
Kur nuk ndihesh e freskët dhe nuk ke kohë për një dush të shpejtë, e dime që parfumoseni nga flokët tek këmbët dhe pse nuk e pranoni.

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO