Gjërat që duhet t’i bëni patjetër në shtrat! – Lajmi.net
Gjërat që duhet t’i bëni patjetër në shtrat!
Autori: Lajmi.net Lifestyle 14:30, 26 April 2018
Jo, në fakt nuk është një shkrim që tregon teknikat seksuale, por disa sekrete mashkullore që ata nuk i gjejnë në përgjithësi nëpër revista apo faqe të ndryshme në internet.

Këto tri pika kyçe nuk kanë të bëjnë as me truket, këshillat apo kënaqësitë seksuale, madje as për rolin e udhëheqësit në krevat (edhe pse kjo temë tingëllon e këndshme në parim).

Këto janë këshilla serioze për një marrëdhënie, madje nga ato që shumë femra i ndeshin çdo natë me partnerët e tyre, por kanë frikë t’i pranojnë. Dhe nëse ia plotëson dëshirën partnerit çdo natë, do të ndryshosh të gjithë jetën dinamike seksuale, madje intimiteti mund të shkojë deri në nivele shumë të larta kënaqësie.

Lëre dritën ndezur.
Jepi mesazhe të sinqerta dhe me zë.
Fokusi nuk duhet të jetë te ‘kulmi’ i tij. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO