Gjërat që burrat dhe gratë i bëjnë ndryshe (FOTO) – Lajmi.net
Gjërat që burrat dhe gratë i bëjnë ndryshe (FOTO)
Autori: Lajmi.net GenderLifestyle 19:26, 27 April 2016
Burrat dhe gratë mund të jenë shumë të ndryshëm. Kjo mund të vërehet si në gjërat e vogla ashtu edhe në ato më të rëndësishme.

Këto janë vetëm disa shembuj, të cilët na kanë rënë në sy.

Zhvishen ndryshe

E hapin gojën ndryshe

Ulen ndryshe

Shohin ndryshe

I lidhin mantilët ndryshe

I përballojnë problemet ndryshe

 

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Berry Rush
  • Play Urban Basketball
  • Play Pro Kicker Frenzy