Gjen dy armë teksa po renovonte banesën – Lajmi.net
Gjen dy armë teksa po renovonte banesën
Autori: Lajmi.net LajmeNacionale 11:28, 12 September 2017
Të dielën në Prishtinë, një person ka raportuar se përderisa ka qenë duke renovuar banesën , ka hasur në dy armë të gjata.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitet përkatëse me ç ‘rast kanë konfiskuar një armë automatike MP5 me një karikator me dhjetë fishekë te cal. 9 mm, dhe një armë  tjetër automatike me katër karikator me 86 fishekë te cal. 7.65 mm., njofton Policia e Kosovës.

Fjalët kyçe: Armë, banese, Policia

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play 8 Ball Pool
  • Play Bow Master
  • Play Urban Basketball
  • Play Zombie Big Trouble