Gjejeni se kush është vrasësi (Video) – Lajmi.net
Gjejeni se kush është vrasësi (Video)
Autori: Lajmi.net Kuize 15:40, 5 March 2017
Në ditën e parë të shkollës, një nxënëse u gjet e vdekur në klasë. Policia kishte katër të dyshuar, transmeton lajmi.net

Përgjigjet e tyre pasi u pyetën nga policia ishin kështu:

  1. Dekani kishte qëndruar në zyrë tërë ditën.
  2. Mësuesja e matematikës sqaroi se ishte duke ju dhënë nxënësve notat e provimit.
  3. Një punëtor tha se ai kishte sjellur letrat në postë
  4. Pastruesi tha se ishte duke pastruar tualetin në katin e parë.

    Cili nga këta katër të dyshuar ka qenë duke gënjyer? Na tregoni përgjigjen tuaj në komente, ndërkaq në fund të stories do të merrni përgjigjen e saktë.

Më poshtë gjenie dhe dy storie të tjera, të cilat ju nxisin të mendoni më thellë. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Vrasësi

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
1 ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Rock Wheels
  • Play Supercar Showdown
  • Play iStunt 2
  • Play Bike Rivals